Ule ze styroduru


Kilka dni temu odwiedził nas pewien pszczelarz. Michał Piątek z Pasieki Pogodny Piątek, postanowił zapoznać się z naszą ofertą a także zobaczyć na własne oczy jak produkujemy nasze ule. Michał jak sam przyznał, docierają do niego różne, często sprzeczne doniesienia i opinie w związku z tym że styrodur to dość nowy materiał w produkcji uli. Stojąc u progu nowego sezonu i przed decyzją jakie ule zakupić do swojej pasieki postanowił zasięgnąć porady u źródła.

Sam mając pasiekę wiem jak trudno zdecydować się na jakieś konkretne rozwiązania zwłaszcza gdy się ich nie miało i nie stosowało wcześniej. Na rynku obecnie jest już sporo firm które proponują różne rozwiązania, czasem lepsze czasem gorsze.

W naszych ulach proponujemy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania przetestowane w naszej nie małej pasiece. Głównymi zaletami naszych uli są pełna kompatybilność z ulami czołowych producentów innych najpopularniejszych uli w Polsce. W naszych flagowych ulach stosujemy styrodur 4 cm grubości, i wręgi plastikowe, co zapewnia najlepsze warunki termiczne dla naszych podopiecznych, zapewnia to również najlepszą odporność na warunki zewnętrze. Wentylacja zapewniona jest poprzez 4 korki w daszku a także pajączki w powałkach, dennicy niskiej oraz siatki w dennicach wysokich. Wysoki komfort obsługi zapewniają frezowane uchwyty w korpusach a także podfrezowane dennica aby było je łatwo przenosić. W dennicach wysokich dostęp do szuflad jest możliwy od tyłu ula, bez kontaktu z pszczołami.

Przy okazji Michał nagrał krótki filmik dla innych, którzy mają obecnie podobne dylematy.

W filmie kilka ważnych informacji o naszych ulach a także jak wyglądają z bliska.

Na stronie pasieki Pogodny Piątek Michał zamieścił krótki artykuł z wizyty u nas. Za co bardzo dziękujemy.

http://pogodnypiatek.pl/ule-ze-styroduru/

INFORMACJE KONTAKTOWE

Łąkowa 36, 26-307 Białaczów
505451177
kontakt@swiat-pszczol.pl
www.swiat-pszczol.pl

MAPA

Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez Kamil Czerczak Webcenter