Miód i produkty pszczele

Miód i produkty pszczele – sklep z miodem

Miód z uwagi na swoje bogate wartości odżywcze już w czasach starożytnych był uznawany za środek na długowieczność – dlatego też był jednym z artefaktów znajdowanych w grobowcach faraonów. Podobno wciąż nadawał się do spożycia. My jednak zachęcamy do skorzystania z oferty naszych wyśmienitych miodów, które nie są co prawda aż tak wiekowe, niemniej jednak będą cieszyć swoim smakiem przez bardzo długi czas.

Polski sklep z miodem – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wszystkie miody pochodzą z naszych pasiek. Staramy się, aby pasieki były rozlokowane z dala od uczęszczanych dróg, w rejonach możliwie jak najbardziej czystych ekologicznie.

Czy wiesz, że miód jest jednym z produktów, które nie ulegają zepsuciu? Chroni przed tym wysoka zawartość cukrów – glukozy i fruktozy, których łączna zawartość może sięgać nawet do 80%. Właściwości zdrowotne miodu obejmują wspomaganie pracy serca, leczenie dróg oddechowych i gardła podczas infekcji, czy też zwalczanie wolnych rodników.

Miody smakowe i inne przysmaki – co można znaleźć w naszej ofercie?

Staramy się regularnie rozszerzać naszą ofertę o nowe produkty, spośród których jednym z nich jest, pyłek pszczeli bogaty m.in. w aminokwasy, mikroelementy i witaminy. Ponadto oferujemy również miód z malinami, czy też miód czekoladowy – nowości, jakich prawdopodobnie nie znajdziesz nigdzie indziej!

Miody dostępne w naszej ofercie sprzedawane są w słoikach o pojemności do wyboru: 0,9 lub 0,45 litra.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28