Rodziny i odkłady pszczele

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rodziny i odkłady pszczele w naszej ofercie

Pszczoły z dobrej pasieki gwarantują dobry rozwój całej rodziny, a także odpowiednie jej cechy. Jeśli zatem zaczynają Państwo przygodę z hodowlą pszczół lub pragną rozbudować własną pasiekę i urozmaicić tym samym pulę genową pszczół, proponujemy wykorzystać do tego odkłady pszczele.

Do czego służą odkłady pszczele?

Na ramkach odkładów pszczelich znajduje się zapas pożywienia oraz młode rodziny wraz z czerwiem oraz matką. Proponujemy odkłady przezimowane dla pszczelarzy posiadających już doświadczenie w prowadzeniu własnej pasieki, aby mieć pewną i zdrową pszczelą rodzinę, gotową do zbioru miodu. Letnie odkłady natomiast to doskonały wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pszczelarstwem i pragną mieć gotową rodzinę do zbiorów w przyszłym roku.

W naszej ofercie dostępne są odkłady pszczele 5-ramkowe, gdzie na 3 z nich znajduje się młody czerw, a 2 pozostałe pełnią funkcję osłonową.

Odbiór odkładów TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBISTY,  termin odbioru ustalamy indywidualnie telefonicznie w porozumieniu z klientem kiedy pozwoli na to pogoda i stan rodzin.