Zdrowie, uroda i produkty pszczele

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Znajdziesz u nas fascynujące książki i broszurki dla miodomaniaków. Opowiadają one o właściwościach zdrowotnych miodów, pyłku, pierzgi, propolisu i innych produktów pozyskiwanych dzięki ciężkiej pracy pszczół. Lektura tych publikacji pozwala nieco bliżej poznać fascynujący świat pszczół i przekonać się, jak ważna jest ich praca.

Fachowa literatura dla pszczelarzy

W naszej ofercie dostępne są książki o apiterapii, z których z pewnością poznasz liczne przepisy i receptury na spożytkowanie cennych produktów pozyskanych od pszczół. Dowiesz się także, na jakie schorzenia oraz dolegliwości warto stosować miódpyłek, pierzgę, mleczko, propolis oraz jad. Skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy, która jest znana już od wielu lat.

Literatura ta jest przeznaczona nie tylko dla profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się hodowlą pszczół, ale również amatorów zaczynających przygodę z tymi fascynującymi owadami. Dzięki niej dowiesz się m.in. jak odróżnić poszczególne rodzaje miodu oraz czym dokładnie się one wyróżniają. Przekonaj się, który gatunek nektaru pomaga zwalczać konkretne dolegliwości. Wykorzystaj w odpowiedni sposób potencjał, który drzemie w miodzie, pierzdze, pyłku oraz propolisie i wprowadź te produkty do codziennego życia.