Opublikowano

Ule ze styroduru 700 kpa

Do naszej oferty właśnie wprowadziliśmy ule wykonane ze styroduru 700 Kpa. teraz w naszej ofercie dostępne są ule standardowe ze styroduru 300 Kpa (oznaczone w folderach i cenniku jako linia ST3), oraz ule z nowej linii ST7, gdzie materiałem konstrukcyjnym jest styrodur 700 Kpa. Wszystkie nasze ule są ze sobą w pełni zestawialne, oraz w pełni kompatybilne z ulami innych największych producentów uli.

Jednocześnie do oferty weszły ule odkładowe wykonane ze styroduru 300 Kpa, o grubości ścianki 4 cm i wręgach plastikowych. Są one dostępne w dwóch wersjach. Z dennicami stałymi oraz z dennicami odejmowanymi, gdzie dennice, korpusy, podkarmiaczki i daszki stanowią osobne elementy.

Dodatkowo ule odkładowe na ramkę wielkopolską, warszawską poszerzaną oraz zwykłą, są ze sobą kompatybilne, co pozwala zaoszczędzić ilość potrzebnego sprzętu a jednocześnie daje pewną elastyczność gospodarki. Można dowolnie konfigurować uliki gdyż wprowadziliśmy możliwość zakupu poszczególnych elementów ulików jako osobnych produktów, jak w normalnych ulach.

Sukcesywnie będziemy dodawać nowe ule i elementy do sklepu aby ułatwić Państwu zakupy. Na tą chwilę ule z linii ST7 i nowe ule odkładowe są dostępne na zamówienie do czasu aż nie uzupełnimy stanów magazynowych.

Pełna oferta i ceny dostępne są w zakładce cennik.