Opublikowano

Zamówienia na przezimowane rodziny i odkłady, zamówienia na odkłady w lato

W związku z ciągłymi pytaniami czy będziemy sprzedawać przezimowane odkłady wiosną uspokajam. Tak będziemy. Czy przyjmujemy już zamówienia? Nie jeszcze nie. Mamy zimę, do wiosny jeszcze może się dużo zdarzyć. Zamówienia będziemy przyjmować pewnie od marca jak będzie jakiś pogląd na to w jakim stanie rodzinki przezimowały. Wtedy też ustalimy ceny i na pewno Was o tym poinformujemy. 

Tak wiem że ostatnio mamy wręcz wysyp ogłoszeń o sprzedaży pszczół, nie wnikam w powody dlaczego ktoś chce sprzedawać czy rezerwować coś co jeszcze do momentu sprzedaży może umrzeć, zostać ukradzione czy zwyczajnie zniszczone przez zwierzęta czy pogodę. My wolimy mieć pewność że rezerwujemy coś co faktycznie mamy i jesteśmy pewni kondycji sprzedawanych rodzinek. 

To samo się tyczy odkładów na czerwiec. Będziemy je robić i sprzedawać, ale ogłoszenia (i możliwość zamówienia) pokażą się dopiero jak będziemy po oblocie i będziemy znać stan naszej pasieki.

Cierpliwości, w między czasie, pogłębiajcie wiedzę, czytajcie, oglądajcie szykujcie i kompletujcie sprzęt żeby być gotowym na sezon.