Opublikowano Dodaj komentarz

Pokarm dla pszczół

Dotarła do nas świeża dostawa pokarmu dla pszczół apifood 75pro. Apifood świetnie nadaje się do uzupełnienia żelaznego zapasu w ulu, który nie powinien nigdy być niższy niż 5 kg. Zapas ten należy uzupełnić zaraz po ostatnim miodobraniu. 


 

Kiedy już uzupełniliśmy zapas powinniśmy rozpocząć podkarmianie pobudzające. Ma ono na celu stymulację rodziny do intensywniejszego wychowu czerwiu, z którego w sierpniu i wrześniu wygryzą się pszczoły zimowe. Do tego celu świetnie nadają się ciasta z firmy apifood.  Dostępne w ofercie mamy Apiciasto Energy, Protein ( z dodatkiem substytutu pyłku pszczelego) oraz Support (z dodatkiem ekstraktu z tymianku i szyszek chmielu).

 

Podanie takiego ciasta jest bardzo proste. Ciasto jest pakowane w opakowania zawierające 1 kg ciasta. Wystarczy takie opakowanie lekko pognieść i naciąć w oznaczonym miejscu i umieścić na ramkach lub powałce w ulu zapewniając dostęp dla pszczół. Jednocześnie opakowanie chroni ciasto przed nadmiernym wyschnięciem. 

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie można nabyć zarówno apifood jak i ciasta. W sklepie można nabyć również paski z kwasem szczawiowym do walki z warrozą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *