Ule styrodurowe, ul warszawski - producent, sklep internetowy | Świat Pszczół

ule styrodurowe

Naszą ofertę kierujemy do profesjonalnych pszczelarzy, jak i do osób, które dopiero zakładają swoją pierwszą pasiekę. Proponujemy solidnie wykonane ule styrodurowe. Ich wysoka wytrzymałość została zapewniona przez dokładne sklejanie i skręcanie poszczególnych elementów. Dzięki temu jako producent uli styrodurowych możemy dostarczać naszym Klientom jedynie najwyższej jakości, sprawdzone rozwiązania. Oferujemy ule z dennicą niską lub wysoką.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo między innymi styrodurowy lub drewniany ul wielkopolski, jak i ul warszawski – producent zapewnia, że każdy z uli jest kompatybilny z ulami czy ramkami od innych firm. Ule warszawskie zostały wykonane w sposób, który zapewnia im wyjątkową stabilność nawet podczas dużych wiatrów, jak i bardzo dobrą odporność na negatywne warunki atmosferyczne. Ul warszawski nasz sklep internetowy proponuje w dwóch wariantach – z felcem lub bez. Staramy się, aby nasze wyroby spełniały wszystkie oczekiwania Klientów, dlatego jesteśmy też otwarci na indywidualne życzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Poniżej przedstawiamy Państwu wszystkie ule styrodurowe dostępne w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników